CANNACURA, s.r.o.

CANNACURA, s.r.o. se věnuje rozvoji ekologického hospodaření v měřítku malých rodinných farem. Ekologický přístup k přírodě vnímáme zejména z pohledu vztahů mezi organismy a prostředím, kde jako hlavní zádrhel shledáváme jednání člověka.

Náš tým se zabývá pěstováním konopí od r. 1998. V r. 2005 jsme uvedli na trh první produkty s obsahem širokého spektra účinných látek z konopí, mezi nimi jsme definovali produkt “konopí herba” i první konopnou kosmetiku trompetol a CANNABIOS (proklik do kategorie produktů trompetol a CANNABIOS v e-shopu) s obsahem cannabinoidního komplexu. Konopí, ze kterého vyrábíme naše produkty, je pěstováno v ekologickém zemědělství v České republice (podhůří Jeseníku, Vysočina), v Rakousku a v Itálii. Konopnou herbu pro naši výrobu si pěstujeme sami, trávíme osobně více než dva měsíce na polích a dohlížíme na sklizeň a zpracování. Kvalitní suroviny jsou základním kamenem kvality našich produktů.

Veškeré další složky pochází z kontrolované produkce od našich partnerů – tzn. že víme, ze kterého olivového háje pochází námi používaný olivový olej, zásadně nepoužíváme konopné semínko či konopný olej pocházející z Číny, známe osobně producenty esenciálních olejů a jiných účinných látek a podílíme se s nimi na vývoji a využití nových extrakčních metod. Upřednostňujeme v naší produkci využití surovin převážně rostlinného původu a obalových materiálů s minimální ekologickou stopou.

 

Více informací o nás, našich projektech a naši produkci na www.cannacura.com